Yıldırım Baymak ServisiYıldırım Baymak servisi, Bursa ili Yıldırım ilçesinde Baymak markalı ürünlere servis desteği ve çözümleri sunan merkezimiz tarafından görevlendirilmiş yetkili servislerdendir. Baymak markası olarak bizler müşterilerimize sunduğumuz ürünlerimizin kalitesinin yanında servis imkanlarımızla da piyasada parmakla gösterilir bir konumda olmaktan onur duymaktayız. 49 yıllık tecrübemiz 2013 yılında BDR Thermea Group şirketi haline gelmiş ve hem üretim alanında hem de bayilik faaliyetlerinde yurt içinde ve yurt dışında birçok sektöre öncülük etmekte ve 1200’ü aşkın münhasır bayisiyle sizlere hizmet vermektedir.

Yıldırım Baymak Servis Hizmetlerinin Kapsamı

Yıldırım Baymak servisi, Baymak markalı klima, klima, termosifon başta olmak üzere kalorifer kazanı, güneş enerji sistemleri gibi ısıtma ve soğutma sistemleriyle bunlarla birlikte kullanılan ek teçhizatlara yönelik verilen teknik servis desteği anlamında birçok hizmeti kapsamaktadır. Baymak servis hizmetlerinden bazıları şunlardır:

  • Baymak ürünlerine bakım hizmeti; uygun fiyat seçenekleri ve değişken sürelerde verilen bu servis hizmetinde Baymak ürünlerinin daha verimli kullanılması ve ürünlerin kullanım sürelerinin arttırılması için bakımlar yapılmakta ve bu bakımlar hem garanti süresi içinde hem de garanti süresi dolduktan sonra bile devam etmektedir.
  • Garanti süresi uzatma; teknik servislerimiz tarafından sunulan bu hizmet ile özellikle Baymak marka kombilerinizin garanti süresini çok makul fiyatlara uzatabilir ve uzun süreler boyunca Baymak garanti güvencesine sahip olabilirsiniz.
  • Montaj ve demontaj; ürünlerin kullanım amacına uygun olarak montajının yapılması ve diğer etkilerden korunarak kurulumunun sağlanması hem cihazın performansına etki edecek hem de garanti kapsamında olumsuz sonuçlar doğabilecek montaj ve kurulumların önüne geçilecektir. Demontaj ise özelliklerde klima ürünlerimizde görülen yer değiştirme ve taşınma işlemleri sırasında garanti kapsamının dışına çıkılmaması için müşterilerimizin tercih ettiği teknik destek hizmetlerimizdendir.
  • İlk çalıştırma işlemleri; kombi, klima kalorifer kazanı gibi ürün gruplarında teknik servis arıcılığı ile gerçekleştirilmelidir. Bu sayede Baymak ürünleri garanti kapsamına girmektedir. Fakat termosifon, pompa, radyatör, aspiratör ve ani su ısıtıcısı ürün gruplarında ilk çalıştırma işleminin müşterilerimiz tarafından yapılmasında herhangi bir mahsur bulunmamaktadır.  

Sizlerde Yıldırım Baymak servisi imkanlarından cazip fiyat avantajı ve Baymak 7 24 uygulamamızla teknik destek imkanımızdan 444 02 35 çağrı merkezimizi arayarak ya da Baymak.com.tr adresimizdeki servis talebi bölümünden bayilerimizi seçerek yararlanabilir yaşadığınız sorunları en uygun çözümlerle gidererek güler yüzlü ve profesyonel hizmetimizden en hızlı ve en kısa sürede faydalanabilirsiniz.