Osmangazi Baymak ServisiOsmangazi Baymak servisi, Bursa Osmangazi ilçesinde Baymak markalı ürünlere servis desteği sağlayan yetkili teknik servis birimlerimizdendir. Bu kapsamda Osmangazi Baymak servis Baymak markalı ürünlerinin satış sonrasından ürünün kullanım ömrünün sona ermesine kadar geçen sürede müşterilere teknik destek ve çözümler sunmaktadır. Bu süreler içerisinde yetkili servisimizin sağladığı imkanlar şunlardır:

  • Kurulum, montaj ve demontaj hizmetleri
  • Baymak markalı ürünlere bakım hizmeti
  • Arıza tespiti ve onarım ve çözüm destekleri
  • Garanti süresi uzatma avantajları ve bakım paketlerinden yararlanma imkanları

İle müşterilerinin %100 memnuniyetini amaçlamakta ve hizmetlerini profesyonel eğitim almış deneyimli kadrolarla sürdürmektedir. 49 yıllık birikimi ile geçmiş tecrübelerini yeni teknolojik gelişmelerle harmanlayan Baymak yetkili servisleri güler yüzlü hizmet çizgisini kalite ile birleştirmiştir. Yukarıda sayılan hizmetlerin yanında uygun fiyat avantajları ile orijinal yedek parça desteği ve işçilik garantisi teknik servislerimizin hepsinde uygulanan kalite standartlarındandır. Arıza halinde cihazın değiştirilen parçaları 1 yıl Baymak teknik servis garantisi altındadır. Ayrıca cihazlara sağlanan işçilik hizmetleri de yine 1 yıl boyunca garanti kapsamındadır ve bir yıl içinde aynı parçalardan dolayı sorun yaşanması halinde herhangi bir ücret alınmadan arızalı parça orijinaliyle değiştirilmektedir.  

Osmangazi Baymak Tercih Edilme Sebepleri

Osmangazi Baymak servisi, iklimlendirme alanında uzun yıllar hizmet vermiş ve bu alanda Avrupa devlerinden olan BDR Thermea Group bünyesinde faaliyetlerine devam etmesi nedeniyle hem köklü hem de yenilikçi bir markadır. Bu marka güvencesiyle sunulan hizmetlerde de kalite kaçınılmaz bir sonuçtur.

Baymak bayileri hem şahısların hem de kamu özel sektörüyle birlikte tüzel kişilerin teknik servis ihtiyacına cevap veren bir yapıdadır. Bu sebeple servis kalitesini göz önüne alan Baymak cihazı kullanıcıları daha konforlu, daha huzurlu ve daha hızlı bir teknik servis imkanı almakta bu sayede yaşamlarını kolaylaştıran Baymak ürünlerini tercih etmektedir.

Baymak 7 24 servis anlayışını ilk uygulamaya koymuş firmaların başında gelmektedir. Bu kapsamda hem Baymak internet sitesinde bulunan servis talebi bölümünden sizler hızlı bir biçimde destek talebi oluşturabilmekte hem de 444 02 35 çağrı merkezimizden haftanın her günü ve günün 24 saati Baymak cihazlarınızın çözüm taleplerini bizlere ulaştırabilirsiniz. Yukarıda sayılan Osmangazi Baymak servisi avantajlarından uygun fiyatlarla yararlanmak ve cihazlarınızın sorunlarıyla ilgili teknik destek almak için bizlere ulaşabilir ve online teknik destek imkanlarımızdan yararlanabilirsiniz.