Baymak Termosifon ServisiBaymak Termosifon Servisi, müşterilerimize termosifon kurulum ve montajları, demontajları ve termosifon arızlarının onarımlarında hizmet vermektedir. Yetkili servislerimiz aracılığı ile yürütülen bu işlemlere 1 yıllık işçilik garantisi vermekte ve Baymak yedek parça garantisiyle bozulan ya da değişmesi gereken termosifon parçalarını orijinal ürünlerle değiştirmekteyiz. Bunun yanında talep etmeniz halinde düzenli periyodik bakımlarla termosifonunuzun daha verimli ve daha tasarruflu kullanmanız için bakım hizmeti de yetkili servisler aracılığı ile sizlere ulaşmaktayız.

Termosifon ürünlerinde Baymak servisi kombi, kazan ve klima ürünlerinden farklı olarak ilk çalıştırma hizmeti vermemektedir. Çünkü termosifon, ani su ısıtıcısı, pompa, radyatör ve aspiratörlerde ilk çalıştırma işlemi yetkili servisler aracılığı ile değil direkt olarak müşteriler tarafından yapılmaktadır. Bu durum garanti süresini ve garanti kapsamını etkilememekte şayet termosifonda garanti kapsamına giren bir arıza söz konusu olursa hiçbir ücret talep edilmeden arıza çözüme kavuşturulmaktadır.

Baymak Termosifon Servisi Hizmet Kapsamı

Baymak Termosifon Servisi, uyguladığı yeni yöntemler ile teknik servis kapsamına yeni anlayışlar getirmiştir. Baymak Self Servis ile termosifon başta olmak üzere tüm Baymak marka ürün kullanıcıları çok kolay bir biçimde merkez ile iletişime geçebilmekte ve destek almak istediği ürün ile ilgili en yakın yetkili servisimize destek talebinde bulunabilmektedir. Bunun için Baymak internet sitesindeki online servis talebi kısmının doldurulması yeterli olacağı gibi 444 02 35 numaralı çağrı merkezimizden destek talebi oluşturulabilir.

Baymak müşteri memnuniyetini sadece satış aşamasında değil ürünün kullanım ömrü boyunca da amaçladığından kaliteli ve hızlı servis anlayışını hayata geçirmiş ve 49 yıllık birikimini teknik ve uzman ekiplerin eğitimlerine destek olacak bir şekilde kullanmıştır. Bu sebeple ürünlerimizin tercih edilmesinde kalitenin yanı sıra teknik servis anlayışımızın üst seviyede olması de büyük oranda etkilidir.

Baymak Termosifon Servisi Ücretleri

Baymak bayileri, birçok konuda müşteri odaklı yaklaşımları benimsemişler ve garanti kapsamındaki arızalarda herhangi bir ücret talep etmeden garanti süresi içerisindeki taleplere hızlı bir biçimde cevap vermişlerdir. Firmamız sağladığı işçilik ve Baymak yedek parça garantisiyle ürünün ömrünü en üst seviyeye çıkarmayı amaçlamaktadır. Ayrıca bakım paketleri ve ek garanti paketleriyle termosifonunuzun çok düşük ücretler ödenerek garanti süresi uzatılmakta ve periyodik bakımları yetkili servislerimizce gerçekleşmektedir. Baymak termosifon servisi ücretleri ise piyasadaki bu işlerle uğraşan diğer firmalara göre gayet makul ve uygundur.