Baymak montaj ve demontaj servisi hizmetlerinde müşterilerin ihtiyacı olan Baymak ürünlerinin kurulum ve sökülmesi işlemini gerçekleştirmektedir. Montaj bilindiği üzere ürünün hazır parçalarının birleştirilerek kurulumunun sağlanması ve çalışır hale getirilmesi anlamına gelirken demontaj ise kurulumu yapılmış ve hazır hale getirilmiş ürünün ilk üretildiği şekilde daha sonra tekrar kullanılmak üzere parçalara ayrılmasını ifade etmektedir.

Baymak Montaj Demontaj Avantajları

Montaj ve demontaj kapsamında müşterilerine hizmet veren Baymak yetkili servis satın alınan ürünün kurulumunun yapılmasıyla birlikte ürünün garanti kapsamında değerlendirilmesi için taşınma sırasında demontaj işlemini ve yeniden kurulum işlemlerini gerçekleştirmektedir. Bu sayede garanti kapsamının dışına çıkılmamakta ve ürünün garanti süresi taşınmadan olumsuz etkilenmemektedir. Ayrıca profesyonel uzman teknik elemanlarımız tarafından yapılacak demontaj işlemleriyle Baymak markalı ürünlere herhangi bir zarar verilmemekte ve ürün kullanım ömrü bu sayede uzamaktadır.

Baymak yetkili servislerinden montaj veya demontaj randevusu almak oldukça kolaydır. Baymak montaj randevu talepleri firmamıza ait internet sitemizdeki servis talebi bölümünden yapılabileceği gibi 444 02 35 numaralı çağrı merkezimiz aracılığı ile servis talebi oluşturulabilmekte ve 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet alınabilmektedir. Müşteri memnuniyetini esas alan servis hizmetimiz ve güler yüzlü personelimizin eğitimleri Baymak firmasınca yapılmakta ve en güvenilir, en hızlı ve en kaliteli montaj ve demontaj hizmetleri müşterilerimize ulaştırılmaktadır.

Montaj ve demontaj işlemlerinde yapılacak işlemlerde işçilik garantisi ve orijinal parça desteği Baymak yetkili servislerince sağlanmakta ve ürünün parçalarında meydana gelebilecek hasarlara karşı müşterilerimiz desteklenmektedir.

Montaj Demontaj Hizmetleri

Baymak montaj demontaj hizmetleri genellikle taşınma ve yer değiştirme durumlarında ürünün sökülmesi ve yeniden takılması ile yapılan kurulum aşamasını kapsamaktadır. Bu kapsamda kombi ve kazan gibi ürünler bulunduğu mekanda uzun süreli kullanılan ve taşınma işlemine çok az başvurulan cihazlardır. Fakat Baymak markalı termosifon, klima ve ani su ısıtıcıları gibi cihazlar taşınma sebebiyle yer değiştirmelerde montaj ve demontaja gereksinim duymakta ve yetkili servislerimiz marifetiyle müşterilerimizin ihtiyacı olan hizmetler uzman ekiplerimiz tarafından gerçekleşmektedir.

Montaj demontaj işlemlerinde yeni taşınılan yerin ürün montajı yapılacak bölümlerinde ürünün kullanımı için gerekli olacak elektrik tesisatı, su tesisatı gibi gerekli donanımlar olup olmadığına dikkat edilmeli ve bu eksiklikler tamamlandıktan sonra montaj işlemi için yetkili servis talebinde bulunulmalıdır. Baymak montaj demontaj işlemleri ücretsiz montaj ya da demontaj kuponları olmaması durumunda ücretlidir fakat piyasadaki aynı türden iş yapan servislere göre fiyatlarımız gayet makul seviyededir.