Baymak KlimaBaymak klima servisi, Baymak markalı klima ürünlerinin kurulumlarında, tamir, bakım ve onarımlarında kullanıcılara hizmet vermektedir. Baymak firmasının ürünlerinin tercih edilmesinde ürünlerimizin kalitesi ile birlikte en önemli etkenlerden olan servis kalitemiz bizi başarılara taşımakta ve ürünlerimizin herkese ulaştırılması amacına hizmet etmektedir. Bu amaca hizmet edecek şekilde 2013 yılında BDR Thermea Group bünyesinde faaliyetine devam etmeye başlayan firmamız 49 yıllık tecrübesiyle yeni nesil ürünlerin üretilmesi ve servis hizmeti alanında hızlı ve kaliteli servis ağıyla Türkiye’nin hemen hemen her noktasında klima servis hizmetini layıkıyla yerine getirmektedir.

Baymak Klima Servisi Hizmetleri

Baymak klima servisi baymak yetki belgesine sahip teknik ekipler tarafından gerçekleştirilmektedir. Baymak 7 24 anlayışıyla servis ihtiyacına sahip müşterilerinin taleplerini hızlı bir şekilde müşterinin bulunduğu il ve semtteki teknik servislere aktarmakta ve en hızlı şekilde hizmet sunmaktadır. Bu hizmetlerin başında da klima servisi gelmektedir. Klima servisine ait firmamızın hizmetleri şunlardır:

  • Baymak markalı klimaların kurulumlarını gerçekleştirmek ve kurulumu yapılan ürünün garanti kapsamına alınması için ilk çalıştırma işlemini yapmak
  • Montaj ve demontaj işlemlerinde taşınma ya da herhangi bir yerden ayrılma durumlarında servis hizmeti ile klimanın sorunsuz bir şekilde sökülmesini ve yeni kurulumunu gerçekleştirme
  • Periyodik bakım yapma; klima servisimiz olarak yıllık en az 1 defa Baymak ürünlerine bakımlar gerçekleştirmek
  • Garanti süresini uzatma; ürünün standart olan garanti sürelerini makul ücretler ödeyerek garanti süresi içerisinde uzatabilir ve her türlü garanti kapsamındaki ücretsiz servis imkanımızdan faydalanabilirsiniz.
  •  Meydana gelen klima arıza durumlarını tespit etme ve arızanın durumuna göre kısa süre içerisinde arızayı çözüme kavuşturup onarım yapma eğer parça değişimi gerekiyorsa tamamen orijinal Baymak klima yedek parçalarını kullanma gibi hizmetlerle müşterimizin ihtiyacı olan teknik servis desteği sağlanmaktadır.

Klima servis desteklerinde 1 yıl işçilik garantisi ile yapılan işin arkasında durmanın yanında yetkili servislerimiz firmamız bünyesinde sürekli eğitilmekte ve kendilerini geliştirme imkanı bulmaktadır. Bu kapsamda bizler de kendimizi yenileme gayretiyle sisteme koyduğumuz “Baymak Self Servis” yöntemiyle piyasadaki diğer servislere gitmek zorunda kalmadan tek elden servis taleplerinizi karşılıyor ve hızlı bir şekilde bu taleplere cevap veriyoruz. Bu hizmetlerden sizde yararlanmak ve detaylı bilgi almak için 444 02 35 çağrı merkezimize ulaşabilir ya da ihtiyaç duyduğunuz Baymak klima servisi desteği ile ilgili baymak ana sayfamızdan online servis talebi oluşturabilirsiniz.