Mudanya Baymak ServisiMudanya Baymak servisi, Bursa’nın Mudanya ilçesinde Baymak markalı ürünlere teknik destek imkanı sağlayan Baymak ana merkezinin kontrolünde ve denetiminde müşterilere servis hizmetini ulaştırma görevinde bulunan bir servis kurumudur.

Baymak firması olarak bizler siz değerli müşterilerimize teknik servis hizmeti sunan teknik elemanlarımıza gerekli eğitimleri vermekte ve 49 yıllık birikimimizi sizlere aktarırken yalnız Baymak ürünlerinin satın alınması aşamasında değil ürünün kullanım ömrü boyunca bizi tercih etme sebebiniz olan servis kalitemizle de sizlere güler yüzlü ve kaliteli hizmet vermek amacı taşımaktayız. Bu amaca hizmet etmek üzere gerekli teknik donanıma sahip uzman alt kadromuzla, yedek parça ve işçilik garantilerimizle, uygun fiyatlı servis ve orijinal yedek parçalarımızla profesyonel servis hizmetini sizlere en hızlı ve en kısa sürede ulaştırma gayesi taşımaktayız.

Yine hızlı bir şekilde bizlere ulaşmanız için ve en kısa sürede size yardımcı olmamız için Baymak 7 24 uygulamamızla bizlere online olarak resmi internet sitemizden ulaşabilir ve Bursa Mudanya bölgemize ait yetkili teknik servis imkanından faydalanabilirsiniz. Yine 444 02 35 numaralı çağrı merkezimizden de Baymak ürünlerine ait hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Baymak Mudanya Yetkili Servis Hizmetleri

Baymak yetkili servis Bursa genelinde birçok ilçe ve semtte Baymak markalı ürünlere teknik destek sağlamaktadır. Mudanya Baymak servisi tarafından müşterilerimize sunulan hizmetlerimiz şunlardır:

  • Montaj demontaj; ücretsiz montaj kuponuna sahip müşterilerimize baymak markalı ürünlerinin ücretsiz montajı yapılmakta eğer demontaj gibi işlemler yapılacaksa uygun teknik servis ücretleriyle müşterilerin ihtiyacı karşılanmaktadır.
  • Periyodik bakım; müşterilerimizin talep etmesi halinde makul fiyat seçenekleriyle gerek garanti süresi boyunca gerekse garanti süresi tamamlandıktan sonra Baymak markalı ürünlerinize düzenli bakımlar yapılmakta ve ürünününüz düşük maliyetler ile yüksek performans sağlaması ve cihazınızın kullanım ömrünün arttırılması hedeflenmektedir.
  • İlk çalıştırma, devreye alma; bazı ürünlerin garanti kapsamına alınması için mutlaka Baymak yetkili servislerince ilk çalıştırmalarının yapılması zorunluluk taşımaktadır. Bu kapsamda ilk çalışma işlemleri ve cihaz kontrolleri yetkili servisimiz tarafından yapılmaktadır.
  • Arıza tespit ve onarım; gerek garanti kapsamında gerekse garanti kapsamı dışında Baymak markalı ürünlere yetkili servislerimiz aracılığı ile arıza tespitleri yapılmakta ve arızalı parçalar yedek parça garantisiyle onarılmaktadır. Yedek parça olarak Mudanya Baymak servislerimiz orijinal ürünlerimizi kullanmakta ve yedek parça işçilik garantimiz bir yıl süreyle devam etmektedir.
  • Garanti süresi uzatma avantajı; kombi ve kazan gibi uzun süre kullanılacak ürünlerde garanti süresi dolmadan çok uygun fiyatlarla çeşitli sürelerde değişen Baymak ek garanti imkanlarıyla garanti süreleri teknik servisler aracılığı ile uzatılmakta ve Baymak cihazınız güvence altına alınmaktadır.

Yukarıdaki hizmetlerden yararlanmak için çağrı merkezimiz kanalıyla 7 gün 24 saat firmamıza ulaşabilir, Bursa Mudanya’da ikamet ediyorsanız Mudanya Baymak servisi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.