Özellikle baymak kombi ve klima kullananlar bazen montaj, bazen bakım ve nadiren de olsa tamir için baymak.com.tr yetkili servis kanalından Bursa ve Gemlik Baymak servisi arıyorlar. Bu konuda firma olarak Bursa ve Gemlik bölgesindeki müşterilerimize uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Baymak servisi özellikle konu iyi bir yetkili servis bulmak olduğunda son derece önem verilmesi gereken bir konu. İster Baymak marka kombiniz isterse klimanız olsun cihazınızın bakım ve onarımlarını mutlaka Baymak tarafından yetkilendirilmiş ve teknik personeli eğitilmiş yetkili servis tarafından yaptırmalısınız.

Baymak Servisi Seçmenin Önemi

Gemlik Baymak servisi olarak uzun yıllardır Bursa’da Baymak marka ürünlerin yetkili servisi olarak faaliyet göstermekteyiz. Tamamı uzman ve eğitimli personelden oluşan firmamız baymak yetkili servis Bursa olarak yetkili servis arayışınızdaki tek adresiniz olacaktır. Gemlik ve Bursa genelinde Baymak marka cihazların garantili bakım ve onarımını yaptıracağınız en güvenilir adresiz. Baymak yetkili servisi seçmenin önemi şu şekilde sıralanabilir:

  • Gemlik bölgesinde kombi ve klima tamiri yapan bazı servis ve yetkisiz firmalar olmasına karşın bizim servisimiz Baymak tarafından belgeli ve eğitim verilmiş profesyonel teknik elemanlardan oluşan kadroya sahip bilinen bir firmadır
  • Yetkili servis dışında yaptıracağınız bakım ve onarım işlemlerinin hiçbir garantisi yoktur ve hatta bu sebeple cihazınızda bir arıza meydana gelirse cihazınız Baymak garantisi dışında kalabilir
  • Özellikle yeni kurulacak cihazların firma garantisi altında olabilmesi ve garantisinin başlatılması için mutlaka yetkili servis tarafından monte edilmesi şarttır. Aksi durumda cihazınız firma garantisi dışında kalır.